Współpraca

Wizaż – www.olgastaniewska.pl

Wykonuję makijaż na każdą okazje w Warszawie i okolicach

Wodzirej na wesele – www.wodzirejnawesele.pl

Nasz skład jest dwuosobowy z podziałem na role: Dj + Wodzirej. Ukończyliśmy Wydział Artystyczny na UMCS w Lublinie w klasie fortepianu oraz akordeonu. Przez ponad 10 lat pracy na scenie jako muzycy, soliści i konferansjerzy zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które procentuje w czasie prowadzenia imprez każdego charakteru. Każdego roku jesteśmy uczestnikami prestiżowych Kursów Wodzirejów Wesel i Zabaw Bezalkoholowych organizowanych w Katowicach.

Portale ślubne

Zapraszam na strony ogólnopolskiej Grupy Portali Weselnych: www.fotograf-wesele.pl. Największa baza video filmowców w Polsce www.filmy-wesele.pl Auta do ślubu www.auta-wesele.pl. Lokal na ślub i wesele www.lokale-wesele.pl. Baza firm na ślub i wesele www.firmy-wesele.pl. Suknie ślubne www.suknie-wesele.pl Najcenniejsze porady ślubne www.porady-wesele.pl Strony i galerie ślubne www.galeria-wesele.pl

MEETMEDIA

Jesteśmy zespołem młodych, kreatywnych osób, których celem jest pomoc Klientom w rozwoju ich biznesu w internecie, poprzez projektowanie intuicyjnych i funkcjonalnych stron www i sklepów internetowych oraz skuteczny e-marketing, co za tym idzie pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych oraz generowanie większej sprzedaży.
www.meetmedia.pl